داروخانه آنلاین

داروهلپ

قدم اول

دکتر فرنوش محمد پور

خانم دکتر فرنوش محمد پور ...

قدم دوم

مهندس رضا علی وردی

مدیریت داروخانه آنلاین داروهلپ

قدم سوم

دکتر غلامرضا دبیری

مدیر و مشاوره بازاریابی،تبلیغات و برندینگ داروخانه آنلاین دارو هلپ

  1. مدرس دورههای باراریابی و فروش آکادمی ifpe آلمان
  2. مدرس دوره های مدیریت ذهن آکادمی IFPE  و NID  در ایران 
  3. مدرس دوره برندینگ
  4. مشاوره کسب و کارهای اینترنتی

اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه که از مهرماه سال 1399 به صاحب امتیازی دکتر فرنوش محمد پور به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است .

بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود .

داروهلپ نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت داروهلپ اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است .

مسلما داروهلپ قصد ارائه و فروش دارو را ندارد , زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه آنلاین میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند .